Międzynarodowy dzień Jogi w Bristol Art & Medical Spa

W ramach obchodów międzynarodowego dnia Jogi zapraszamy Państwa na bezpłatne zajęcia i wykłady na temat tej wyjątkowej filozofii.

Mistrz Swami Karmayogi Saraswati, który od ponad 50 lat jest nauczycielem jogi poprowadzi dla Państwa zarówno zajęcia jak i wykłady podczas dnia otwartego.

W trakcie spotkanie będzie możliwość zakupu karnetów (10-wejściowych) na zajęcia jogi w promocyjnych cenach na czas od 19/6 – do 31/8.

Swami Karmayogi Saraswati to doświadczony nauczyciel jogi, na stałe mieszkający w Szwecji. Tytuł mistrza uzyskał w Indiach w 1988 r. podczas ceremonii inicjacji przeprowadzonej przez jednego z największych mistrzów naszych czasów – Paramahamsa Satyananda Saraswati. W kwietniu 2000 r. Bihar Yoga Bharati był ponownie inicjowany na Poorna Saniasa (najwyższy stopień w Yodze) przez następcę Paramahamsa Satyananda Saraswati – Swami Niranjanananda Saraswati.

Mistrz Swami prowadzi zajęcia  w różnych dziedzinach jogi, między innymi z zakresu Yoga Nidra, Hatha Yoga, Raja Yoga, Swara Yoga, Prana Widya, Mantra Yoga, Naada Yoga, jak również Yoga Kręgosłupa, oczu, dla kobiet w ciąży, sportowców, a nawet dzieci i wiele innych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *